Консультація

Віза в США

Image
Image
Image
Image
Image

Що ми робимо

Щороку мільйони туристів відвідують різні країни та привозять із собою на згадку найголовніше – враження та незабутній досвід. Наша компанія Diaspora вже більше восьми років допомагає з отриманням неімміграційних віз до США, оскільки цей напрямок досі вважається одними із найскладніших для отримання заповітного дозволу на в'їзд. Вам не потрібно хвилюватися  про паперову тяганину та вивчати нюанси отримання тієї чи іншої візи, адже наша команда професіоналів про все подбає.

Під час подання заяви на візу США може виникнути маса складнощів. По-перше, сама Америка є країною зі складним візовим режимом, і потрапити до неї українцю не так просто навіть як турист. По-друге, оформлення візи США супроводжується низкою формальностей, розібратися у яких без кваліфікованої допомоги складно. Попри поширену думку, отримання візи – це не лотерея, а результат аналізу ситуації кандидата візовим офіцером. Вже на початку формування звернення за візою потрібно чітко уявляти собі мету, точні дати та маршрут подорожі. Словом, необхідно бути потенційним візитером, який має певні наміри для поїздки до США, а не просто оформляти візу «про всяк випадок». Крім того, потрібно відповідати всім вимогам, що висуваються до тих, хто в'їжджає до США.

Наші показники

Краще за нас про наші результати скажуть цифри!
0
Клієнтів
0
Років досвіду
0
Країни
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Звертаючись до нас за допомогою в отриманні візи США, ви можете розраховувати на професіоналізм та компетентність. Наша команда знайома з усіма нюансами процесу подання візової заяви у 2023 році. Ми постійно відстежуємо останні зміни у вимогах до заявників та у сфері неімміграційної візової політики Америки. Останнім часом таких змін стає дедалі більше – у світлі світових подій схема отримання візи США найчастіше стає іншою. І особливо важливо враховувати деталі оформлення: будь-яка дрібниця може вплинути на рішення візового офіцера!

Ми приділяємо особливу увагу таким дрібницям у процесі отримання візи до США для українців, ретельно контролюючи кожен етап візового звернення. Компанія Diaspora має вузьку спеціалізацію і працює тільки з країнами зі складним візовим режимом. Це дозволяє нам зосередитись на якості нашої роботи, приділяючи кожному клієнту максимум уваги.

Наші клієнти обирають:

Visa B1/B2
Найбільш популярний вид гостьвої туристичної візи. Термін до 10 років.
Visa C
Транзитна віза для пересадки на території США. Термін до 29 днів.
Visa K1
Visa F1
Віза для нареченої (-го), які планують укласти шлюб із громадянином США.
Студентська віза для навчання в американських ВУЗах чи мовних курсах.
Image
Дзвоніть зараз!
097 916 96 79

Часті питання

Чи можу я подати на візу самостійно?
Звичайно, вибір завжди залишається за вами – спробувати подати заяву на візу до США самостійно, зібравши пакет документів і сподіватись на удачу чи щасливий випадок, або скористатися допомогою в оформленні візи США наших досвідчених фахівців, заощадивши свої сили та час.

Наші контакти

Наша команда завжди на зв'язку!
Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.
Зателефонуйте в наш офіс

+38 097 916 96 79

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com