Працевлаштування

Робота в Англії

Image
Image
Image
Image
Image

Як влаштуватись на роботу у Великобританії

Британська економіка – третя в Європі за величиною. Фінансовий ринок країни — один із найрозвиненіших у світі. Рівень безробіття у Великій Британії — лише близько 4%, що для Європи є вкрай низьким показником. З цієї причини влаштуватися на роботу в Англії прагне безліч іноземців. Це чудова можливість не лише значно підвищити рівень свого доходу, а й переїхати до розвиненої європейської країни на постійне місце проживання.
 

Проте працевлаштування у Великій Британії — складне завдання. Це пов'язано з низкою факторів:

  • необхідність оформлення спеціальних віз, одержати які досить непросто;
  • жорсткі вимоги до потенційних працівників та ступеня їх кваліфікації;
  • висока конкуренція з громадянами Великої Британії та країн ЄС.

Особливо складно іноземцю знайти роботу у Лондоні, Манчестері, Единбурзі, Ліверпулі, Глазго та інших великих містах. Але це не означає, що працевлаштування є неможливим. Працевлаштуватися офіційно можуть не лише добрі фахівці, а й студенти. Головне – розумно підійти до пошуку роботи та проходження всіх необхідних процедур.

Наші показники

Краще за нас про наші результати скажуть цифри!
0
Клієнтів
0
Років досвіду
0
Країни
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Робоча віза Великобританії підійде, якщо у вас вже є роботодавець, який чекає на вас в Англії. Тобто оформити таку візу з метою пошуку роботи не можна. Для того, щоб мати можливість подати документи, вам недостатньо мати просто контракт від роботодавця. Основний документ для оформлення робочої візи – це спонсорський сертифікат.

Цей документ оформляє на ваше ім'я роботодавець, звертаючись до Home Office. При цьому спонсор-роботодавець має бути ліцензований у міграційній службі. За фактом спонсорський сертифікат – це практично іменний дозвіл на роботу, який роботодавець отримує на ваше ім'я у міграційній службі Великобританії. Це основний документ, без якого подача неможлива.

Варто знати, що робота в Англії оплачується у рази більше, ніж в інших країнах. Іншою важливою перевагою працювати в цій країні буде те, що роботодавці завжди влаштовують нових співробітників офіційно, бо інакше на них поскаржаться і вони отримають величезний штраф. Виплати зарплат завжди вчасно, що дуже важливо у наш час.

Тож, працевлаштування в Англії – це крок до покращення якості свого життя, спосіб кар'єрного зростання та можливість побувати в іншій країні. Звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів, вони нададуть ґрунтовні відповіді на ваші питання.

Наші клієнти обирають вакансії:

Production
Вакансії у сфері виробництва різноманітних товарів на заводах та фабриках.
Construction
В Англії виликий попит на будівельників,  сантехніків та електриків.
Nursing
HoReCa
Популярні вакансії для нянь у сім'ї та догляду за літніми людьми.
Вакансії для персоналу в сфері обслуговування: офіціанти, кухарі, покоївки та ін.
Image
Дзвоніть зараз!
097 916 96 79

Часті питання

Що потрібно для швидкого працевлаштування у Великій Британії?

Для того, щоб влаштуватися на роботу, вам необхідно зв'язатися з нашим консультантом заповнити анкету, для подальшого пошуку можливих варіантів. Рекомендуємо вказувати всі види освіти, це буде перевагою. Є вакансії, які не вимагають знання мови та досвіду, навчання відбувається на місці.

Наші контакти

Наша команда завжди на зв'язку!
Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.
Зателефонуйте в наш офіс

+38 097 916 96 79

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com