Працевлаштування
Робота в США





Як влаштуватись на роботу в США
Робота в США – це можливість працевлаштуватися в економічно розвиненій країні з перспективою подальшої імміграції. Сполучені Штати Америки посідають друге місце у світі за рівнем ВВП, залучають різноманітністю ринку праці та реальною можливістю кар'єрного зростання. Громадяни України можуть приїхати до США на запрошення від роботодавця, знайти потрібну вакансію вже після прибуття або працювати віддалено. Кожен варіант має свої особливості недоліки та переваги, про які ви зможете дізнатись у наших професійних консультантів.
Перед усіма, хто вже поїхав до Штатів або тільки планує свій переїзд на місце проживання, постає питання про роботу в США. Дійсно, влаштуватися і залишитися жити в Америці, не маючи постійної трудової діяльності, нереально, втім, як і в будь-якій країні світу. Пошук роботи є справою клопіткою та непростою, проте для іммігранта це може стати справжнім випробуванням, що потребує зусиль та терпіння. І пов'язано це насамперед зі статусом, на підставі якого претендент знаходиться в Америці. Наявність візи, її категорія, термін дії – це головні фактори для пошуку відповідної вакансії. Наші консультанти нададуть вичерпну консультацію про те, на яку роботу в США для українців варто розраховувати. Ви дізнаєтеся, в чому особливість працевлаштування без знання мови, і чим загрожує неофіційна робота в Штатах.
Наші показники
0 Клієнтів | 0 Років досвіду | 0 Країни |






Претендувати на офіційну роботу в Америці можуть такі особи:
- Тимчасові працівники. Здобувач може укласти з потенційним роботодавцем контракт на рік та приїхати до США, заздалегідь оформивши робочу візу. Такі особи не можуть змінювати вид діяльності, а також перебувати в країні довше, ніж зазначено у робочому договорі.
- Постійні працівники. Власники грін-карти чи іншого американського документа, що дає право на проживання та роботу в країні, можуть працевлаштовуватися без додаткових дозволів із боку держави.
- Студенти. Студентська віза дозволяє працевлаштовуватись після отримання дозволу від представника навчального закладу. Воно видається в індивідуальному порядку у разі, якщо потенційна робота не заважатиме навчанню.
Є два шляхи працевлаштування до США: прибути до країни на підставі робочої візи чи навпаки, отримати американські документи та за фактом приїзду шукати роботу. Перспективи віддалено зацікавити роботодавця з Америки невеликі, якщо не стосується затребуваних чи рідкісних професій.
Наші клієнти обирають вакансії:
Farming
Construction
Healthcare
Transportation

Дзвоніть зараз!
Часті питання
Велике значення має вік іноземців та інші чинники пов'язані зі станом здоров'ям кандидата. Як показує практика, людей віком від 25 до 45 років охоче беруть на роботу.