Працевлаштування

Робота в США

Image
Image
Image
Image
Image

Як влаштуватись на роботу в США

Робота в США – це можливість працевлаштуватися в економічно розвиненій країні з перспективою подальшої імміграції. Сполучені Штати Америки посідають друге місце у світі за рівнем ВВП, залучають різноманітністю ринку праці та реальною можливістю кар'єрного зростання. Громадяни України можуть приїхати до США на запрошення від роботодавця, знайти потрібну вакансію вже після прибуття або працювати віддалено. Кожен варіант має свої особливості недоліки та переваги, про які ви зможете дізнатись у наших професійних консультантів.

Перед усіма, хто вже поїхав до Штатів або тільки планує свій переїзд на місце проживання, постає питання про роботу в США. Дійсно, влаштуватися і залишитися жити в Америці, не маючи постійної трудової діяльності, нереально, втім, як і в будь-якій країні світу. Пошук роботи є справою клопіткою та непростою, проте для іммігранта це може стати справжнім випробуванням, що потребує зусиль та терпіння. І пов'язано це насамперед зі статусом, на підставі якого претендент знаходиться в Америці. Наявність візи, її категорія, термін дії – це головні фактори для пошуку відповідної вакансії. Наші консультанти нададуть вичерпну консультацію про те, на яку роботу в США для українців варто розраховувати. Ви дізнаєтеся, в чому особливість працевлаштування без знання мови, і чим загрожує неофіційна робота в Штатах.

Наші показники

Краще за нас про наші результати скажуть цифри!
0
Клієнтів
0
Років досвіду
0
Країни
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Претендувати на офіційну роботу в Америці можуть такі особи:

  • Тимчасові працівники. Здобувач може укласти з потенційним роботодавцем контракт на рік та приїхати до США, заздалегідь оформивши робочу візу. Такі особи не можуть змінювати вид діяльності, а також перебувати в країні довше, ніж зазначено у робочому договорі.
  • Постійні працівники. Власники грін-карти чи іншого американського документа, що дає право на проживання та роботу в країні, можуть працевлаштовуватися без додаткових дозволів із боку держави.
  • Студенти. Студентська віза дозволяє працевлаштовуватись після отримання дозволу від представника навчального закладу. Воно видається в індивідуальному порядку у разі, якщо потенційна робота не заважатиме навчанню.

Є два шляхи працевлаштування до США: прибути до країни на підставі робочої візи чи навпаки, отримати американські документи та за фактом приїзду шукати роботу. Перспективи віддалено зацікавити роботодавця з Америки невеликі, якщо не стосується затребуваних чи рідкісних професій.

Наші клієнти обирають вакансії:

Farming
Вакансії у сфері сільського господарства, догляду за тваринами, збору сезонних фруктів.
Construction
В США пропонують широкий вибір вакансій у сфері будівницва, ремонтних робіт.
Healthcare
Transportation
У більшості це вакансії для молодшого медичного персоналу.
Вакансії для водіїв вантажівок, фур, таксі та мувінгових компаніях.
Image
Дзвоніть зараз!
097 916 96 79

Часті питання

Які вимоги до потенційних кандидатів у США?
Для працевлаштування буде добре знати англійську мову. Конкретні вимоги до рівня знання мови можуть змінюватись в залежності від професії.
Велике значення має вік іноземців та інші чинники пов'язані зі станом здоров'ям кандидата. Як показує практика, людей віком від 25 до 45 років охоче беруть на роботу.

Наші контакти

Наша команда завжди на зв'язку!
Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.
Зателефонуйте в наш офіс

+38 097 916 96 79

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com