Працевлаштування

Робота в Канаді

Image
Image
Image
Image
Image

Як влаштуватись на роботу в Канаді

Канада — країна, в якій проживає понад тридцять сім мільйонів осіб — одна з найбільших за своїми розмірами країна у світі, яка вважається однією з найзаможніших у світі. Робота в Канаді – мрія для багатьох українців. Країна займає одне з перших місць із залучення іноземних трудових ресурсів.
У країні існує ситуація, яку важко уявити в будь-якому іншому місці планети: на території проживає лише близько 38% громадян, які називають себе коріними канадцями, а решта — мігранти з інших країн, які отримали канадське громадянство.

Для працевлаштування на канадській території більшості заявників потрібен дозвіл на роботу (Work Permit) — це документ, який видають державні службовці Канади та дозволяють іноземцю легально працювати в країні. Як правило, право ведення трудової діяльності для тимчасових працівників надається не більш як на 4 роки. Робота в Канаді дозволяє іноземцю отримати ПМП і надалі громадянство.
Перша вимога — право на роботу в країні на законних підставах.
Таке право мають постійні резиденти (нові іммігранти) та громадяни Канади, а також особи, які мають тимчасовий дозвіл на роботу в країні (work permit).
У деяких поодиноких і специфічних випадках для роботи не потрібне дозвіл, але ці випадки варто обговорювати лише з нашим консультантом.

Наші показники

Краще за нас про наші результати скажуть цифри!
0
Клієнтів
0
Років досвіду
0
Країни
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Таким чином, перспективи працевлаштування нерозривно пов'язані з питанням про отримання права на роботу в Канаді. Якщо це першорядне питання так чи інакше вирішене, то шанси на працевлаштування в Канаді залежать від факторів, які коротко описані нижче, починаючи з найважливішого. Перевагою буде:

Володіння мовою. Вочевидь, що у переважно англомовної країні ринку праці переважає англійську. У переважній більшості випадків від кандидата потрібно володіння англійською (як варіант другою державною мовою, французькою) на рівні, достатньому для ефективного виконання робочих обов'язків.

Активний пошук роботи. Пошук роботи сам собою є постійною роботою — так кажуть у Канаді. Ринок праці країни дуже динамічний і насичений. Важлива якість успішного кандидата — його бажання, можливість і певною мірою талант постійно та активно шукати роботу.

Володіння фахом. Тут слід зазначити, що не йдеться про володіння дипломом, сертифікатами про освіту та іншими документами. Під володінням спеціальністю мається на увазі безпосередньо вміння кандидата виконувати роботу в рамках своєї професії, навіть якщо його освіта лежить в іншій галузі або взагалі загальноприйнятої точки зору недостатньо для даної роботи.

Саме тому питання «чи я зможу влаштуватися на роботу в Канаді» ми завжди залишаємо для конкретної відповіді нашого консультанта: високі шанси на працевлаштування залежать виключно від самого кандидата, його якостей, наполегливості та терпіння.

Наші клієнти обирають вакансії:

Farming
Вакансії у сфері сільського господарства, збору сезонних овочів та фруктів.
Construction
В Канаді пропонують широкий вибір вакансій у сфері будівницва, для сантехніків та електриків.
Healthcare
Transportation
Популярні вакансії для молодшого медичного персоналу та догляду за літніми людьми.
Вакансії для водіїв різних категорій вантажівок, фур, таксі та мувінгових компаній.
Image
Дзвоніть зараз!
097 916 96 79

Часті питання

Який зиск я отримаю від консультації?

На консультації ми розберемо всі питання щодо:

  • Пошук роботодавця в Канаді.
  • Які документи необхідно надати роботодавцю, щоб збільшити шанси отримання пропозиції про роботу.
  • Які документи потрібні для оформлення робочої візи.
  • Як підготувати себе до імміграції, на що звернути увагу під час подання документів.
  • Як не потрапити на шахраїв та багато іншого.

Наші контакти

Наша команда завжди на зв'язку!
Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.
Зателефонуйте в наш офіс

+38 097 916 96 79

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com