Про нашу компанію

Image
Image
Image
Image
Image

Кілька слів про нас

Наша компанія Diaspora вже більше восьми років допомагає з отриманням неімміграційних та імміграційних віз до США, Канади та Великобританії, оскільки ці напрямки досі вважаються одними із найскладніших для отримання заповітного дозволу на в'їзд. З нами вам не потрібно буде переживати про паперову тяганину і вивчати нюанси отримання тієї чи іншої візи. Підготовку до усіх реєстраційних етапів ми візьмемо на себе. Наш досвід і професіоналізм допомагають заявникам з різними ситуаціями відкривати свою американську, канадську або британську мрію.

Ми прагнемо, щоб ви, збираючи документацію та проходячи формальні процедури, витратили якнайменше своїх сил і часу. Замовивши у нас повний візовий супровід, ви отримаєте весь спектр послуг – від консультацій з будь-яких візових питань та добірки потрібної документації до якісного та професійного перекладу документів англійською мовою та заповнення всіх необхідних реєстраційних форм. Наші співробітники узгодять із вами терміни та дати візового звернення, а також дадуть рекомендації, спираючись на свою практику. На кожному етапі оформлення візи ви точно знатимете, що зараз відбувається з вашими документами, і що потрібно робити конкретно вам. Ми завжди даємо чітке розуміння процесу.

Наші переваги

Image
Image

Експертність

У нас працюють досвідчені консультанти, юристи, перекладачі та візові експерти.

Підтримка

Ми завжди доступні та на прямому зв'язку протягом усього циклу нашої співпраці.

Сервіс

Дбаючи про клієнта, ми разом надаємо найкращий візовий сервіс, роблячи його простим та зручним.

Наші контакти

Наша команда завжди на зв'язку!
Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.
Зателефонуйте в наш офіс

+38 097 916 96 79

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com