Консультація

Віза в Англію

Image
Image
Image
Image
Image

Що ми робимо

Великобританія – це європейська країна, яка приваблює своєю історією, культурою. Тут розташовані одні з найпрестижніших університетів світу, освіта в яких дає безліч можливостей для кожної людини. Також у цій країні чимало медичних закладів, які мають пошану та визнання, найбільших бізнес-центрів та інших об'єктів. Для відвідування країни потрібна англійська віза.

 Мандрівники, які планують поїздку до Туманного Альбіону, так чи інакше стикаються з питанням – як отримати візу до Великобританії? І чи відбулися у 2023 році якісь зміни у цій процедурі? Відразу слід зазначити, що Великобританія досить вимогливо ставиться до своїх туристів. Для позитивної відповіді з Посольства Великобританії заявник має відповідати низці критеріїв. А супровідні документи потрібно готувати за правилами консульської служби. Якщо ви задумалися про те, як отримати візу в Англію, і поки не знаєте, з чого почати, радимо в першу чергу визначитися, оформлятимете документи самостійно або скористаєтеся допомогою компанії. Кожен із способів має свої плюси. І щоб ухвалити правильне рішення, слід оцінити свої сили.

Ми гарантуємо максимальні шанси на ухвалення позитивного рішення щодо відкриття Вашої візи до Англії. Послуги коштують недорого, вони доступні для кожного.

Наші показники

Краще за нас про наші результати скажуть цифри!
0
Клієнтів
0
Років досвіду
0
Країни
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Як отримати візу до Англії.

Перш ніж зайнятися збиранням документів для відкриття візи, необхідно визначитися з типами візи: туристична, гостьова, студентська, робоча чи транзитна. Основний пакет документів для всіх типів віз є однаковим. Змінюються лише 2-3 пункти. Подання документів на візу до Англії для українців до Консульства Великобританії здійснюється через візовий центр.

Будь-якій людині, яка вирішила отримати візу до цієї європейської країни, необхідно виконати кілька умов, кожна з яких може створювати складнощі:

  • Заповнення анкети англійською мовою.
  • Збір основних документів.
  • Надання документів на майно: нерухомість, автомобіль.
  • Переклад документів англійською мовою.

Здійснивши незначну помилку на будь-якому етапі, Ви можете знизити шанси на позитивне рішення Консульства. Скористайтеся послугами нашого візового центру, щоб зменшити ризики. Ми не тільки детально проконсультуємо з кожного питання, але й перевіримо правильність усіх паперів, що надаються. Підкажемо, як оформити документи, що бракують, переконаємося в правильності їх перекладу.

Роблячи все самостійно та отримавши відмову, ви не тільки втратите нерви та час, але також можете отримати заборону на в'їзд до Великобританії на рік чи більше.

Окрім очікування терміну розгляду візи, що становить від 12 робочих днів, чимало часу забере підготовка необхідних документів. Щоб позбавити себе цього, зверніться до професіоналів. Фахівці нашого візового центру нададуть допомогу у швидкому оформленні візи до Великобританії. Вам залишається лише збирати речі для поїздки, дивитися маршрути популярних екскурсій у Лондоні чи планувати робочі зустрічі.

Наші клієнти обирають:

Tourist visa
Найбільш популярний вид гостьвої туристичної візи. Термін до 10 років.
Business visa
Віза надається для ділових поїздок, зустрічей, участі в бізнес-заходах, семінарах, виставках.
Employment visa
Student visa
Віза для потенційних робітників, які планують укласти контракт у Великобританії.
Студентська віза для навчання в британських ВУЗах чи мовних курсах.
Image
Дзвоніть зараз!
097 916 96 79

Часті питання

Скільки оформляється віза до Великобританії?

Термін оформлення британської візи індивідуальний для кожного випадку. Стандартно при поданні паспорта у візовому центрі вам озвучать термін у два-три тижні. При цьому тривалість розгляду документів може рухатися як у більшу, так і меншу сторону, і за статистикою друге відбувається частіше, ніж перше.

Наші контакти

Наша команда завжди на зв'язку!
Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.
Зателефонуйте в наш офіс

+38 097 916 96 79

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com