Консультація

Віза в Канаду

Image
Image
Image
Image
Image

Що ми робимо

Канада – одна з найбезпечніших і найуспішніших країн, до якої прагнуть потрапити мільйони людей. Одні – для знайомства з культурою та історією держави, інші – для навчання у престижних вишах, треті – для роботи тощо. Незалежно від мети поїздки, потрібне відкриття візи до Канади. Це складний процес, пов'язаний із скрупульозним збором документів.

Особливості відкриття візи

Перше, з чим стикається людина, яка бажає відвідати Канаду, – заповнення анкети. Проблеми часом починаються вже цьому етапі, оскільки заповнення складає англійською мовою. Важливо на кожен пункт відповісти правильно і чесно, без жодної помилки.

Друга складність – великий перелік документів для подання до консульського відділу Посольства. Це паспорти, довідки, фотографії, копії освітніх чи інших документів. Залежно від виду необхідної візи, список документів може бути незначним.

В обов'язковому порядку необхідно дати максимум документів, що підтверджують наявність майна в Україні: володіння нерухомістю, транспортним засобом, бізнесом. Чим менше в посольстві буде підозр, що ви збираєтеся залишитися в Канаді назавжди, тим вищий шанс отримати дозвіл на в'їзд.

Наші показники

Краще за нас про наші результати скажуть цифри!
0
Клієнтів
0
Років досвіду
0
Країни
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Строки розгляду та на скільки дають візу

Терміни розгляду віз варіюються від 1 тижня до кількох місяців. Все залежить від кількості звернень на поточний момент, а також складності вашої ситуації.

Якщо говорити про терміни дії, то короткострокові візи видаються на розсуд імміграційної служби: хтось може отримати візу на дати поїздки, а хтось – до кінця паспорта. В основному це пов'язано з тим, наскільки хорошим і надійним є ваш портрет як заявника.

Тривалі візи видають, зазвичай, термін навчання чи термін дії договору з роботодавцем. Open Work Permit видається на термін, що не перевищує термін перебування чоловіка чи чоловіка, на підставі якого подається заява.

Як збільшити шанси?

Найменша помилка або нестача одного документа може спричинити відмову в отриманні візи. Тому ми рекомендуємо звернутися до нашого візового центру. Ми допоможемо:

  • заповнити анкету;
  • перевірити правильність усіх документів;
  • уникнути будь-яких помилок;
  • отримати підтверджуючі документи на броню авіаквитків та готелі, якщо поїздка туристична.

З нашою допомогою Ви заощадите масу часу та нервів. Ми не гарантуємо стовідсоткове відкриття візи, оскільки рішення ухвалює виключно Консульський відділ Посольства. Але ми гарантуємо, що шанси на задовільне рішення будуть максимальними.

Наші клієнти обирають:

Visitor visa
Популярний вид гостьвої візи для людей, що відвідують Канаду в туристичних цілях.
Business visa
Для ділових поїздок, зустрічей, участі в бізнес-подіях, конференціях.
Super visa
Student visa
Віза для родичів (батьків, дідусей та бабусь) громадянина Канади.
Студентська віза для навчання в канадських ВУЗах чи мовних курсах.
Image
Дзвоніть зараз!
097 916 96 79

Часті питання

Чи складно отримати канадську візу?

Отримати канадську візу не так легко, як багато хто думає. Канада – вимоглива країна, яка ретельно перевіряє потенційних відвідувачів.

Серед найважливіших характеристик:

  • фінансова забезпеченість чи наявність спонсора;
  • відсутність судимостей та порушень в інших країнах;
  • наявність зв'язків із батьківщиною: нерухомість, сім'я, робота.
Якщо за якимось із критеріїв ви не підходить, то шанси отримати візу до Канади значно знижуються.

Наші контакти

Наша команда завжди на зв'язку!
Будь ласка, заповніть обов'язкове поле.
Зателефонуйте в наш офіс

+38 097 916 96 79

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com