Великобританія: вимоги щодо в'їзду

Великобританія: вимоги щодо в'їзду

 

Мандрівники, які надають дійсний сертифікат про повну вакцинацію проти COVID-19, виданий в країні відправлення або інших вибраних країнах, звільняються від усіх вимог тестування. Остаточна доза повинна бути введена щонайменше за 14 днів до вильоту. Звільнення від вакцинації застосовуватимуться лише в тому випадку, якщо повна доза та сертифікат були видані у Сполученому Королівстві, Європі, Сполучених Штатах Америки та інших конкретних країнах. Повний список дозволених вакцин і країн-випусків можна знайти на офіційному сайті.


Невакциновані мандрівники повинні надати підтвердження негативного результату ПЛР або LFD-тесту, зробленого протягом 2 днів до відправлення. Наприклад, якщо ви подорожуєте безпосередньо в п’ятницю, ви можете пройти тест у будь-який час у середу, четвер або п’ятницю. Цей сертифікат має бути англійською, французькою або іспанською мовами.


Невакциновані мандрівники повинні придбати тест «День 2» до прибуття. ПЛР-тест необхідно провести після прибуття, на 2-й день або до нього. Мандрівники з позитивним тестом повинні будуть самоізолюватися протягом 10 днів.

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com