У Канаді запрацювала програма для біженців з України

У Канаді запрацювала програма для біженців з України (CUAET)

 

У Канаді запрацювала програма для біженців з України (CUAET), яка, зокрема, пропонує безкоштовне оформлення візи, надає право на працевлаштування та навчання в країні.
Про це в ефірі телеканалу "Рада" повідомив тимчасовий повірений України в Канаді Андрій Буквич.


Так, відповідно до цієї програми, українці зможуть безкоштовно оформити візу, отримати статус тимчасового резидента Канади, право на працевлаштування, на безкоштовне навчання дітей у навчальних закладах, а також в канадських коледжах та університетах. Водночас Буквич наголосив, що ця програма не передбачає соціальне забезпечення, а саме надання безкоштовного житла, медичної допомоги або навчання у вишах.


"І тому людина, яка розглядає можливість сховатися від жахів у Канаді, має чітко оцінити свої можливості скористатися цією програмою. Я б сказав, що вона передусім розрахована на ту категорію українців, які мають родичів, знайомих, друзів в Канаді, які готові підставити плече на перший час, допомогти з винаймом житла, а також з іншими витратами, які будуть у родини", — пояснив тимчасовий повірений.


За його словами, щоб скористатися цієї програмою, потрібно зайти на вебсайт міграційної служби Канади, заповнити всі форми та подати заявку на оформлення візи. При цьому Буквич порадив вказати позначку "Україна-2022", що пришвидшить розгляд запиту.


"Якщо так сталося, що немає закордонного паспорта, можна скористатися внутрішнім українським паспортом для отримання візи. Другий етап складніший — треба зробити біометрію. Для цього треба відвідати консульство Канади або візовий центр, який співпрацює з канадською міграційною службою", — розповів Буквич.

Інформація

Diaspora – це візовий консультант, який допомагає в оформленні туристичних та робочих віз, а також надає консультації з питань підготовки документів на працевлаштування та переїзду українців до зарубіжних країн.

Компанія Diaspora.

вул. Городоцька 286-Б, м. Львів,  79040

097 916 96 79

diaspora.visa@gmail.com